Biblioteczna Akademia Przedszkolaka - luty 2020
2020-03-10 12:56:00

tel. 32 471 67 68 w. 38

W lutym Wypożyczalnia Literatury dla Dzieci zaprosiła przedszkolaki do udziału w warsztatach „Walentynkowe bajanie”. Spotkania inspirowane były książką „O Wilku, który chciał się zakochać” Orianne Lallemand. Dzieci wysłuchały opowiadania w którym główny bohater poszukiwał „drugiej połówki”. Przedszkolaki wzięły udział w zabawie z serduszkiem, która polegała na mówieniu sobie miłych słów. Ponadto dzieci posłuchały bicia serca, dowiedziały się w jakiej części ciała się znajduje oraz wykonały „walentynkową” ramkę na zdjęcie. Na zakończenie warsztatów dzieci pozowały do wspólnego zdjęcia w serduszkowej fotoramce.

Sierpień 2020
2020-08-13