POETYCKI SHOW Z PANEM POETĄ
2020-06-03 14:00:00

22.06.2020 r. godz. 17:00
Facebook @biblioteka.jastrzebie

Nie od dzisiaj wiadomo, że książki dla dzieci bawią, uczą i potrafią rozśmieszyć do łez. Kto nie jest tego jeszcze pewny to koniecznie musi zajrzeć na bibliotecznego Facebooka 22 czerwca o godz.17:00. W samo południe spotkamy się z Panem Poetą, który z radością i entuzjazmem zaprosi najmłodszych czytelników do niezapomnianej przygody z książką. Humor, radość i energia to tylko niektóre z pozytywnych elementów tego spotkania. Nie możecie tego przegapić!!

Pan Poeta – autor zabawnych rymowanych historii dla dzieci, które uczą morałem, a bawią treścią. Autor „Ptasiej serii” -  bajek edukacyjnych, które znalazły się na Złotej liście książek polecanych przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci"

Lipiec 2020
2020-07-16