DOCIEKANIE PRAWDY – spotkanie z Kamilem Bałukiem
2020-08-09 12:11:00

13.10.2020 r. godz. 18:00
Facebook @biblioteka.jastrzebie

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach projektu ZERO FIKCJI – spotkania z reportażem. Tym razem naszym gościem będzie Kamil Bałuk, z którym porozmawiamy o książce „Wszystkie dzieci Louisa”. Spróbujemy odkryć sposoby dochodzenie do prawdy ponadto  przyjrzymy się pracy reportera. Kamil Bałuk próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak doszło do tego, że jeden człowiek został ojcem ponad dwusetki dzieci – i kim są dziś te dorosłe już dzieci.

Spotkanie odbędzie się 13 października o godz. 18:00 w Bibliotece Głównej, ul. Wielkopolska 1a, transmitowane będzie również na naszym profilu facebook.

Ilość miejsc ograniczona!

Wejściówki można odebrać w Wypożyczalni Literatury dla Dorosłych w Bibliotece Głównej.

Spotkanie organizowane w ramach projektu ZERO FIKCJI – spotkania z reportażem dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

2020-10-22
Czytać po naszymu - spotkanie z Grzegorzem Kulikiem