NOC BIBLIOTEK 2020
2020-08-09 11:30:00

10.10.2020 r. godz. 18:00
Facebook @biblioteka.jastrzebie

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji Nocy Bibliotek. Wydarzenie odbędzie się 10 października w Bibliotece Głównej, ul. Wielkopolska 1a, oraz transmitowane będzie na naszym profilu facebookowym @bibliotekajastrzebie

Wspólne świętowanie rozpoczniemy o godz. 18:00 spotkaniem autorskim z Anną Cieplak. O godz. 19:00 odbędzie się Koncert „Pamiętajmy o tym, co piękne” w wykonaniu:

Barbary Broda Malon – wokal

Tomasza Pala - fortepian

Sebastiana Malon – skrzypce

W programie utwory wielkich artystów polskich Ewy Demarczyk, Anny German, Marka Grechuty.

Ilość miejsc ograniczona!

Darmowe wejściówki można odebrać w Wypożyczalni Literatury dla Dorosłych w Bibliotece Głównej.

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji. W bibliotekach w całej Polsce czekają na czytelników specjalne wydarzenia - niecodzienne spotkania z literaturą i jej gwiazdami. Liczymy na to, że po poznaniu bibliotek tej wyjątkowej Nocy, czytelnicy wrócą w dzień. I w kolejne dni.

Zapraszamy!

2020-10-22