Nie tylko czeski humor...wirtualne spotkanie z Mirosławem Śmigielskim
2020-12-31 09:15:00

21 stycznia 2021, godz. 18:00
Facebook @bibliotekajastrzebie

Zacznijcie z nami nowy rok w czeskich klimatach. Jeśli interesujecie się literaturą. Jeśli chcecie poznać ciekawe tytuły. Bądźcie z nami na Facebooku @bibliotekajastrzebie 21 stycznia o godzinie 18:00.

Zapraszamy na wirtualne spotkanie Nie tylko czeski humor...Przegląd literacki od Evžena Bočka po Ludvíka Vaculíka. Naszym gościem będzie Mirosław Śmigielski - tłumacz, założyciel Wydawnictwa Stara Szkoła, z którym porozmawiamy nie tylko o klasyce literatury czeskiej, ale także o najpopularniejszych współczesnych pisarzach. Zaprezentujemy najciekawsze tytuły, które wydała Stara Szkoła, podpytamy o wydawnicze marzenia i zastanowimy się nad fenomenem "Ostatniej Arystokratki". Przekonajcie się sami, że czeski humor to tylko jeden z elementów, którym wyróżniają się książki naszych południowych sasiadów.

Bądźcie z nami na facebooku @bibliotekajastrzebie 21 stycznia o godz. 18:00!