Konkurs na logo Biblioteki
2011-04-14 10:43:00

Biblioteka Główna, ul. Wielkopolska 1a
24.03-09.05.2011r.

Zapraszamy do udziału w konkursie na znak graficzny - logo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Konkurs pod nazwą „Twoja Biblioteka” ma charakter otwarty i skierowany jest do 2 grup wiekowych: pierwszą kategorię stanowią uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, druga kategoria to osoby dorosłe. Logo będzie służyło celom marketingowym oraz informacyjnym. Ocenianymi wartościami pracy będą m.in. oryginalność i umiejętne oddanie charakteru instytucji oraz łatwość graficznego wykorzystania projektu (m.in. skalowalność, czytelność i funkcjonalność w wersji kolorowej i czarno-białej).
Uczestnictwo w konkursie to wyjątkowa okazja do zaprezentowania kreatywności, oryginalności oraz talentów graficznych.

Prace w formie pliku JPG należy dostarczyć do 9.05.2011r. do Biblioteki przy ulicy Wielkopolskiej 1a.
Uroczyste rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród nastąpi podczas Literackiego Pikniku z Biblioteką w Parku Zdrojowym, który odbędzie się 15.05.2011r.
Szczegółowe informacje i warunki uczestnictwa znajdują się w Regulaminie konkursu na graficzny projekt logo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju „Twoja Biblioteka”.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju jest najstarszą instytucją kultury w mieście oraz biblioteką o bogatych tradycjach. Misją biblioteki jest służenie nauce i kulturze miasta i regionu. Zbiory Biblioteki zaspokajają różnorodne potrzeby czytelnicze mieszkańców miasta. Ponadto Biblioteka realizuje liczne wydarzenia o charakterze otwartym, skierowane do różnych grup społecznych, takie jak warsztaty, konferencje, wykłady, spotkania autorskie oraz projekty edukacyjne i kulturalne.

Dodatkowe informacje:
Dział Informacyjno-Bibliograficzny i Czytelnia