Książki z „pazurem” czyli coś o kotach, w tytule i w fabule! - Filia nr 4
2021-02-01 13:00:00

ul. Turystyczna 12
tel. 32 470 64 82

W miesiącu lutym, Filia nr 4 zaprasza wszystkich miłośników kotów, jak i kocich opowieści, po bogaty zestaw książek poświęconych, uwielbianym przez wielu, kocim przyjaciołom!

Te nieco dzikie i chadzające czasem własnymi drogami „słodziaki”, bardzo często stają się bohaterami książkowych opowieści. Pośród dostępnych tytułów, znaleźć można zarówno zabawne komedie kryminalne, jak i powieści sentymentalne oraz obyczajowe.

17 lutego obchodzony jest Dzień Kota to doskonała okazja do sięgnięcia po uwielbiane przez najmłodszych, zabawne, czasem niesamowite, pełne humoru i mądrości, historie o kotach, będące treścią wielu przepięknie ilustrowanych książek, oczekających na swych czytelników, na naszych bibliotecznych półkach.

A i dorośli z całą pewnością, poczytają lub posłuchają ich z prawdziwą przyjemnością!

Gorąco polecamy i zapraszamy !!!