III Biennale Sztuki Dziecka "Marzenia w barwach i kształtach"
2011-04-20 11:11:00

Biblioteka Główna, ul. Wielkopolska 1a
Masnówka - Filia nr 2, ul. Witczaka 3a

15.04-01.06.2011r.

Zapraszamy do udziału w III Biennale Sztuki Dziecka „Marzenia w barwach i kształtach”. To już trzecia edycja konkursu adresowanego do dzieci i młodzieży, którego głównym celem jest zachęcenie do podjęcia indywidualnej, twórczej działalności plastycznej. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do 4 grup wiekowych:
dzieci w wieku przedszkolnym;
uczniowie klas I-III szkoły podstawowej;
uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej;
uczniowie klas I-III gimnazjum i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Prace przyjmowane będą do 25 maja br., w Bibliotece Głównej przy ulicy Wielkopolskiej 1a oraz w Masnówce – Filii nr 2 przy ulicy Witczaka 3a.

Uroczysty finał przedsięwzięcia odbędzie się 1 czerwca o godz. 17:00 w Galerii „Da Vinci” w Masnówce.

Udział w Biennale to doskonała okazja do zaprezentowania swoich uzdolnień i kreatywności oraz integracji młodych ludzi o podobnych zainteresowaniach.