Filia nr 9 w marcu poleca
2021-03-02 12:41:00

ul. Wodeckiego 2
tel. 32 475 25 52

Jeśli chcesz swojemu dziecku wskazać drogę do lepszego, harmonijnego życia, żeby kierowało się w nim wartościami moralnymi, takimi jak: szacunek do siebie i drugiego człowieka, empatia, uczciwość, odwaga, tolerancja, odpowiedzialność za siebie i innych, za środowisko, ponoszenia konsekwencji swoich zachowań i umiejętności sprzeciwiania się złu.

Zapraszamy po „Przygody Fenka” (Bezpieczna Bajka). Książki te mogą służyć rodzicom jako pomoc w wychowaniu i edukowaniu swoich pociech. Na końcu książeczki można znaleźć ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu z dzieckiem poprzez zabawę i rozmowę. Ponadto znajdziemy tu wypowiedzi wielu ekspertów z rożnych dziedzin poruszanych w niej treści, co może inspirować rodziców do podejmowania tematów zawartych w książkach.

Przy okazji możesz sięgnąć po ”Wielką księgę wartości„ i „Mądre bajki” Agnieszki Antosiewicz, w których można znaleźć wymienione wartości moralne. Niech będą one drogowskazami w życiu twojego dziecka do bycia lepszym, empatycznym i odpowiedzialnym za siebie i innych.