W maju Filia nr 9 poleca
2021-04-29 15:18:00

ul. Wodeckiego 2
tel. 32 475 25 52

Filia 9 w maju poleca dzieciom cykl książeczek dla dzieci „Martynka”, zabawnych przygód sympatycznej dziewczynki, znanej młodym czytelnikom na całym świecie. Jest to zarazem imię głównej bohaterki. Książeczki zawierają pełne uroku ilustracje i dowcipny tekst, co tworzy ciepły i niepowtarzalny nastrój.

Autorami cyklu są Belgowie: Gilbert Delahaye i Marcel Marlier – ilustrator, którzy tworzyli w języku francuskim . Książki są wydawane od 1954 roku.

Możesz również skorzystać z ciekawych pomysłów na samodzielnie wykonane ozdoby na cztery pory roku, przepisów na sezonowe smakołyki, odbywając twórczą podróż przez wiosnę, lato, jesień, zimę w towarzystwie swojej bohaterki, sięgając po książkę

„Martynka: cztery pory roku: opowiadania i pomysłowe projekty”

A może już poznałeś młody czytelniku przygody Martynki ? Jeśli tak, to może jeszcze nie znasz zabawnych i pouczających przygód „Ani i Krzysia” przyjaciół Martynki.

To możesz również poznać przygody tej pary.

Serdecznie zapraszamy!