W czerwcu Filia nr 4 poleca
2021-05-31 13:54:00

ul. Turystyczna 12

Któż nie uwielbia książek podróżniczych?! ...
... z fascynującymi opisami niecodziennych miejsc oraz niespotykanych atrakcji, ze świata fauny i flory!?

Wszystkim tym, którzy ciekawi są Świata i marzą o dalekich podróżach, Filia nr 4 poleca w czerwcu niezwykły, podróżniczy cykl książek dla dzieci (i nie tylko!!!)  - „Nela mała reporterka”.

Niesamowita dziewczynka, niestrudzona podróżniczka, przenosi nas w dalekie kraje i w niezapomnianą podróż. Opowiada o pięknych miejscach, które odwiedza podczas tych ekspedycji i o spotykanych wówczas, fascynujących zwierzętach. Cudowne, nadzwyczaj wciągające opowieści, piękne fotografie, ukazujące nowe, nieznane i niezwykle atrakcyjne miejsca na Świecie.

Dodatkową atrakcją są kody QR, umieszczone w książkach, które urozmaicą nam czytanie o możliwość odtworzenia, powiązanych z tekstem, dodatkowych materiałów multimedialnych.

Gorąco polecamy i zapraszamy!!!