Ekologiczne oblicze t-shirta – warsztaty ekoliczne
2021-06-18 12:31:00

WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ
12.08.2021 r.  godz. 17:00
Filia nr 2 "Masnówka"
Park Zdrojowy

Zapraszamy dzieci od 6 roku życia na zajęcia ekologiczne oblicze t-shirta. To warsztaty artystyczne, podczas których każdy stary t-shirt może zyskać nowe wcielenie, np.: torby, czy naszyjnika. Oprócz tego każdy uczestnik pozna kilka technik stylizowania koszulek, a wszystko to bez potrzeby wyciągania maszyny do szycia.

Zapraszamy 12 sierpnia o godz. 17:00, przed „Masnówkę”.

Na warsztaty obowiązują zapisy, tel. 32 476 13 61. Liczba miejsc jest orgraniczona.

Zajęcia poprowadzi Bożena Andrzejewska tutorka, terapeutka pedagogiczna, trenerka TUS, nauczycielka języka polskiego. Autorka i prowadząca warsztatów dla nauczycieli dot. kręgów klasowych, pracy zdalnej, wewnątrzsterowności grupy. Współautorka gier rozwijających rozumienie języka i emocji (gra na emocjach, Drzewosłów). Współpracuje ze szkołami publicznymi i alternatywnymi, gdzie od kilku lat prowadzi warsztaty dotyczące literatury, języka, twórczości i komunikacji dla dzieci i dorosłych.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.