Filia nr 2 w sierpniu poleca
2021-07-28 09:52:00

Filia nr 2, Masnówka
ul. Witczaka 3a

Książkowe zwiedzanie z Filią nr 2. Tym razem to książki zabiorą Cię na wakacje.

Zapraszamy do Włoch. Poczuj zapach espresso, poznaj pełnych temperamentu Włochów, odkryj tajemnice kuchni włoskiej oraz wiele więcej czeka na Ciebie. Rozsiądź się wygodnie i przenieś do kraju pizzy i makaronu.

Poznaj książki, które przeniosą Cię do magicznej Francji. Znajdź miłość w Paryżu, poznaj tajemnice zamków nad Loarą, poznaj historie paryskich zaułków oraz wypocznij wśród pól i winnic Prowansji. Usiądź wygodnie w fotelu i przenieś się do europejskiej stolicy miłości.

Polecamy książki, które zabiorą Cię do gorącej Hiszpanii. Poczuj rytm flamenco, odkryj tajemnice Madrytu, zakochaj się w Barcelonie. Wybierz ulubioną pozycję i przenieś się do kraju tapas i corridy.

Pozwól zabrać się w podróż do Grecji. Zanurz stopy w piaskach na Zakynthos, odkryj tajemnice Krety, poznaj historię w Atenach, znajdź miłość na Rodos. Wybierz książkę i odnajdź swoje miejsce wśród gajów oliwnych.

Jeśli podróże, to tylko z Filią nr 2!