Lem dla dzieci – warsztaty z Danielem Odiją

09.10.2021 r.  godz. 16:00

NOC BIBLIOTEK

Uwaga, uwaga!!!

Warsztaty „Lem dla dzieci” odbędą się już w najbliższą sobotę. Podczas spotkania nasz gość przedstawi postać i twórczości Stanisława Lema. Opowie o nim jako pisarzu inspirującym innych twórców (przykłady z literatury, filmu, słuchowisk, równiej autorstwa Daniela Odiji). Omówi pomysły fabularne, językowe na wybranych fragmentach twórczości Stanisława Lema (m.in. „Bajki robotów”) oraz literaturę fantastyczno-naukową jako gatunek literacki wybrany przez pisarza z pełną świadomością. Dbając o komfort pracy uczestników i w trosce o ich bezpieczeństwo prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu wszystkich zainteresowanych.

Wystarczy, że zadzwonicie do Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i zgłosicie swój udział.
Przypominamy ilość miejsc jest ograniczona!!!!