Międzyszkolny konkurs plastyczny „Muzyka i obraz”
2011-09-23 12:15:00

30.09-17.10.2011r.

25 października odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Muzyka i obraz”, organizowanego w ramach projektu „Muzyczne inspiracje – warsztaty edukacyjne” objętego dofinansowaniem ze środków Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.
Konkurs pn. „Muzyka i obraz” miał na celu upowszechnianie wiedzy muzycznej oraz rozwijanie zainteresowań muzycznych dzieci i młodzieży. Główną ideą  konkursu było zachęcenie do podjęcia twórczej interpretacji muzyki za pomocą sztuk plastycznych. Konkurs adresowany był do uczniów jastrzębskich szkół podstawowych.
Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria 6 – 9 lat, II kategoria 10 – 12 lat. Na konkurs nadesłano 70 prac.

Komisja Konkursowa podjęła decyzję o przyznaniu trzech równorzędnych nagród w I kategorii: 6 – 9 lat.

Nagroda I Marta Kurzanowska (lat 7, klasa I b Szkoła Podstawowa nr 12 w Jastrzębiu-Zdroju)

Nagroda II Julia Piasecka (lat 9, klasa III a Szkoła Podstawowa nr 17 w Jastrzębiu-Zdroju)

Nagroda III Zofia Pucicka (lat 9, klasa III Szkoła Podstawowa nr 12 w Jastrzębiu-Zdroju)

Komisja Konkursowa podjęła decyzję o przyznaniu trzech równorzędnych nagród w II kategorii: 10 – 12 lat.

Nagroda I Gabriela Strug (lat 12, klasa VI Szkoła Podstawowa nr 12 w Jastrzębiu-Zdroju)

Nagroda II Julia Świrk (lat 12, klasa VI Szkoła Podstawowa nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju)

Nagroda III Szymon Wiraszka (lat 12, klasa VI a Szkoła Podstawowa nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju)