Filia nr 16 w grudniu poleca
2021-12-01 14:48:00

ul. Marusarzówny 29
tel. 32 473 34 43

Gdy za oknem śnieg i długie wieczory zapraszamy do Zakopanego i Szczawna-Zdroju. W magiczną podróż zabiorą nas trzy wspaniałe polskie pisarki.

Natalia Sońska w cudownej, zimowej opowieści udowadnia, że nigdy nie jest za późno, by spełniać swoje marzenia! Czy magiczna atmosfera Zakopanego pomoże Paulinie uporządkować w głowie wszystkie sprawy? A może to dzięki nowemu przyjacielowi, z którym może rozmawiać o problemach, otworzy wreszcie oczy? Aby się o tym przekonać koniecznie przeczytajcie najnowszą powieść autorki „Zaufaj swoim marzeniom”.

Fanom Agnieszki Lingas-Łoniewskiej polecamy książkę „Zasypani zakochani”. Takiej śnieżycy w Szczawnie-Zdroju nie widziano już dawno. Tak niedobranej pary jak Anastazja Klops i Hubert Zapałka także nie. Kiedy śnieżyca odetnie pensjonat od świata, tych dwoje będzie się musiało poznać bliżej – czy tego chcą, czy nie. Wyniknie z tego dużo śmiechu i nieporozumień.

Zaprzyjaźnione rodziny Klemensa i Arkadiusza decydują się święta  spędzić w hotelu pod Tatrami. Niespodziewane spotkania, nieśpieszne rozmowy i drobne radości, o których coraz częściej zdarza nam się zapominać. W Zakopanem każdy odnajdzie to, za czym tęskni.  Zapraszamy do świata przedstawionego przez Agnieszkę Lis w „Blasku choinki”