Wirtualna rozmowa z Maciejem Zajączkowskim
2021-11-30 12:38:00

09.12.2021, godz. 18:00
Facebook @bibliotekajastrzebie

Mamy dla Was dobrą wiadomość! Niedawno nakładem wydawnictwa Moc Media ukazała się książka Macieja Zajączkowskiego „Czerwona ziemia”. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Was na wirtualną rozmowę z autorem. Zapraszamy Was przed ekrany komputerów 9 grudnia o godz. 18:00, spotkanie będzie transmitowane na Facebooku @bibliotekajastrzebie.

A teraz kilka słów o książce. „Czerwona ziemia”,  to mocny debiut i trzymająca w napięciu opowieść o ciemniej stronie człowieczeństwa. To napisana w wiarygodny sposób alternatywna historia reportażysty, który w 1989 roku przybywa na Madagaskar, by poznać jego historię i zebrać materiały do nowej książki. To, co tam odkryje, przejdzie jego najśmielsze wyobrażenia. Razem z głównym bohaterem Jakubem odkryjemy mroczną stronę Madagaskaru, który stał się jeszcze przed II wojną światową polską kolonią.