Filia nr 4 w styczniu poleca
2022-01-10 14:47:00

ul. Turystyczna 12

Polecamy w styczniu książkę Niny Czarneckiej
„Ciepło. Najprzytulniejszy poradnik osiędbania”

Kiedy za oknem leży śnieg lub gdy na zewnątrz srogi mróz i szaleje zawierucha, i kiedy dni są krótkie, a słońca jak na lekarstwo, koniecznie sięgnijmy wówczas po pięknie wydany, „ciepły” poradnik, który doskonale rozgrzewa i bez wątpienia poprawia nastrój.

W poradniku tym, Nina Czarnecka, pasjonatka ajurwedy i holistycznego podejścia do zdrowia, przedstawia wiele sposobów na urozmaicenie chłodnych i ponurych dni oraz na to, jak uprzyjemnić sobie codzienność. Prezentuje również recepty, pomagające zbliżyć się do siebie oraz sporą dawkę wiedzy na temat wspomnianej ajurwedy i holistycznego podejścia do zdrowia. Nie brakuje tutaj także przepisów na „comfort food” i pyszne słodkości poprawiające nastrój.
To codzienna dawka czułości. Pozycja, do której chce się wracać!!!

Przytulcie tę wyjątkową książkę, która na sezon zimowy jest lekturą obowiązkową, dla każdego, bez wyjątku!!!
Jest leksykonem wiedzy, co należy zrobić by zadbać o siebie i to nie tylko w ogólnie pojętym aspekcie fizycznym, ale również w sferze duchowej, tak by być w pełni zdrowym i szczęśliwym!!!