Ogłoszenie o zamówieniu

44-335 Jastrzębie-Zdrój

tel. (32) 471 76 97, fax (32) 473 25 76

www.biblioteka.jastrzebie.pl

2. Przetarg nieograniczony , w którym wartość zamówienia jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust.8

3. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia zamieszczona jest na stronie internetowej pod następującym adresem: www.bip.jastrzebie.pl i stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia. Treść udzielonych przez Zamawiającego wyjaśnień co do zapisów SIWZ oraz wszelkie modyfikacje treści SIWZ umieszczane będą na powyższej stronie internetowej, jako załączniki do niniejszego ogłoszenia.

Ponadto specyfikację istotnych warunków zamówienia można otrzymać w siedzibie Zamawiającego tj. Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju,
ul. Wielkopolska 1a, 44-335, pok. nr 8. Cena formularza wynosi 7,60 zł

Przedmiotem zamówienia jest:

„Wykonanie posadzki, zabudowy ściany i sufitu wraz z instalacją elektryczną oraz wykonanie zabudowy pomieszczenia wg projektu aranżacji wnętrz Wypożyczalni literatury dla dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Wielkopolskiej 1a w Jastrzębiu-Zdroju”.

4.Nie dopuszcza się składania ofert częściowych.

5.Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych.

6. Wymaganym terminem realizacji zamówienia jest okres od podpisania umowy oraz po protokolarnym przekazaniu placu budowy do 23.12.2011r.

7.W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego mogąuczestniczyć Wykonawcy, którzy:

1)posiadają uprawnienia do wykonywania przedmiotu zamówienia,

2)posiadają wiedzę i doświadczenie oraz dysponująpotencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonywania zamówienia lub przedstawią pisemne zobowiązanie innych podmiotów do udostępnienia potencjału technicznego i osób zdolnych do wykonania zamówienia.

3)znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia

4)nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 24 ust. 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Zamawiający dokona oceny spełnienia warunków na podstawie złożonych przez Wykonawcę oświadczeń i dokumentów, wymaganych postanowieniami specyfikacji istotnych warunków zamówienia wg formuły:„spełnia-nie spełnia”.

Nie spełnienie chociażby jednego warunku, skutkować będzie wykluczeniem Wykonawcy z postępowania /odrzuceniem jego oferty/.

9.Zamawiający wymaga złożenia wadium.

10.Kryteria wyboru ofert i ich znaczenie:

Najkorzystniejsza oferta zostanie wyliczona według następującego kryterium

Cena – 100 pkt.

najniższa cena spośród rozpatrywanych ofert

X = ------------------------------------------------------- x 100 pkt.

oferowana cena spośród rozpatrywanych ofert

Zamawiający oceni i porówna jedynie te oferty, które:

a)zostaną złożone przez Wykonawców nie wykluczonych przez Zamawiającego
z niniejszego postępowania;

b)nie zostaną odrzucone przez Zamawiającego.

Zamawiający przyzna zamówienie Wykonawcy, którego oferta uzyska największą ilość punktów. Oferta wypełniająca w najwyższym stopniu wymagania kryterium, otrzyma maksymalną ilość punktów.

11.Oferty należy składać w siedzibie Zamawiającego pok. nr 8, w terminie do dnia 28.10.2011r.do godz.9:00. Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego pok. nr 12, w dniu 28.10.2011r. godz.10:00.

12.Wykonawcy składający ofertę pozostają nią związani przez okres 30 dni.

13.Osobąuprawnioną do kontaktów z oferentami jest: Eugeniusz Pradela w godz. od 8:00 do 15:00.

14.Zamawiający nie zamierza zawierać umowy ramowej.

15.Zamawiający nie zamierza ustanawiać dynamicznego systemu zakupów.

16.Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej.

17.Zamawiający przewiduje zamówienia uzupełniające

Jastrzębie-Zdrój, dnia 13.10.2011r.