Witaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju!

Aktualności

Piknik w Kurorcie
2022-05-18 11:07:00

29.05.2022 r. godz. 15:00 - 19:00
Park Zdrojowy
ul. Witczaka

29 maja 2022 r. od godz. 15:00 do 21:00 zapraszamy do Parku Zdrojowego na nietuzinkowe wydarzenie jakim jest Piknik w Kurorcie!

Park Zdrojowy tego dnia znów stanie się miejscem zabawy, muzyki i wszechobecnej rozrywki!

Miłośników kina niemego i muzyki na żywo ugości zespół „Czerwie”, a entuzjaści gier hazardowych spróbują swojego szczęścia w kasynie! Nie zabraknie golibrody, pucybuta, samochodów retro czy strojów z epoki. Na najmłodszych mieszkańców będą czekać miasteczko cyrkowe, spotkania z opowieścią, warsztaty kulturalne czy retro-zabawy. Wisienką na „piknikowym torcie” będzie dancing pod gwiazdami dla wszystkich!

Niedzielne popołudnie umilą Dixie Tiger’s Band, DJ oraz uczniowie Szkoły Muzycznej prezentujący muzykę z lat 20. i 30. XX wieku. Na uczestników czekać będzie wyjątkowy wystrój Parku, nowością będzie „uzdrowiskowe menu”, które specjalnie na tę okazję zaserwują Central Park, Stary Zdrój i Dolce NARO! Centrum wydarzeń będzie stanowił plac główny, w obrębie którego od godz. 15:00 odbywać się będą różnorodne występy artystyczne.

„Wszystko i wszyscy dla kuracjuszy” – ta złota myśl braci Witczaków przyświeca i dziś! Dlatego serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w VI. edycji „Pikniku w Kurorcie”, który w nieco odmieniony sposób po raz kolejny przeniesie nas do czasów, gdy Jastrzębie-Zdrój było skutecznym i modnym uzdrowiskiem, do którego ściągali nie tylko szukający zdrowia kuracjusze, ale także żądni atrakcji i wrażeń mieszkańcy Górnego Śląska!

Zatem znajdźcie czas, zabierzcie swoje rodziny i znajomych i razem z nami w majowe, niedzielne popołudnie udajcie się w „podróż” do jastrzębskiego kurortu!

 

Newsletter

Wpisz swój adres email

Miejska Biblioteka
Publiczna

w Jastrzębiu-Zdroju

44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska 1a

32 471 76 97 ; 32 471 67 68