Książki w języku uraińskim w abonamencie bibliotecznym Legimi
2022-05-23 10:46:00

Książki w języku ukraińskim właśnie trafiły do abonamentu bibliotecznego Legimi. Tytułów jest sporo – zarówno tych dla dorosłych jak i dla dzieci. Z początkowych blisko 400 książek niebawem zrobi się 1000, później 2000 i tak dalej. Te tytuły, które już są dostępne, znajdą Państwo na głównej stronie Legimi lub w aplikacji wybierając język ukraiński:

Zapraszamy do korzystania.

Przypominamy, że:

Kod dostępu mogą otrzymać wszystkie osoby zapisane do Biblioteki. Kody można odbierać wyłącznie osobiście. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy skontaktować się telefonicznie z jedną z trzech placówek:
  •     Biblioteka Główna, ul. Wielkopolska 1a - tel. 32 473 10 77
  •     Filia nr 1, ul. Opolska 1b - tel. 32 470 11 83
  •     Filia nr 2 Masnówka, ul. Witczaka 3a - tel. 32 476 13 61

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie http://www.legimi.pl/dbpw/

Następnie wybrane książki należy pobrać bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu.

Wypożyczanie e-booków jest darmowe. Wszystkie kody będą ważne do końca 2022 roku.

W ramach zamówionego przez Bibliotekę limitu stron do przeczytania, każdy czytelnik może wypożyczyć dowolną liczbę książek.

Wypożyczone e-booki można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10.

Każdy użytkownik może używać kodu jednocześnie na maksymalnie 2 urządzeniach.

Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy z Dolnośląską Biblioteką Publiczną we Wrocławiu.