2022-09-15 11:41:00

Utalentowani jastrzębianie tylko do końca września możecie zgłosić się do konkursu.

Do 30 września można zgłaszać swój udział w konkursie Talenty Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Aparaty fotograficzne, kamery go pro, bony... O 20 nagród można powalczyć już od dziś, zgłaszając swój udział do II edycji konkursu Talenty Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Uczestnicy do wyboru mają 5 różnych kategorii: sceniczną, filmową, plastyczną, fotograficzną i literacką.

Udział w konkursie jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich mieszkańców Jastrzębia-Zdroju w wieku od 10 do 100 lat, a także dla grup, pochodzących z naszego miasta. Prace będą oceniane trzyetapowo (w tym za pośrednictwem głosowania on-line). Konkurs zakończy Gala Artystów, podczas której poznamy laureata nagrody internautów i nagród jury.

Więcej informacji na: Masz talent? Pokaż go! - Jastrzębie-Zdrój (jastrzebie.pl)