Dyskusyjny Klub Książki w Zakładzie Karnym
2022-07-15 11:11:00

Od kilku lat równolegle z Dyskusyjnym Klubem Książki w Bibliotece, organizowane są także spotkania w Zakładzie Karnym w Jastrzębiu-Zdroju. Osadzeni rozmawiają o książkach, filmach, popkulturze i innych okołoliterackich zjawiskach. Raz w miesiącu odbywają się spotkania poświęcone literaturze, czasem organizowane są także spotkania autorskie. W tym roku, w maju i czerwcu w ramach spotkań DKK zorganizowano dwa konkursy czytelnicze, które cieszyły się dużą popularnością. Jeden z nich poświęcony był literaturze górskiej, drugi sprawdzał wiedzę z klasyki literatury.

Dla zwycięzców konkursu przygotowano nagrody książkowe, które otrzymaliśmy dzięki uprzejmości antykwariatu OTOKSIĄŻKA24.PL

Przypominamy też, że Jakub Wełnowski z antykwariatu OtoKsiążka był naszym gościem podczas wirtualnego spotkania. Polecamy zapis naszej rozmowy https://www.youtube.com/watch?v=zHhwdGS6DuU