Filia nr 5 we wrześniu poleca
2022-09-02 11:27:00

ul. Jasna 1a

We wrześniu Filia nr 5 poleca!

Biblioteczny kalendarz dla małego i dużego!

Zajrzyj do niego i wszystko   !

Czy masz swojego ulubionego ilustratora książek? My mamy  ulubioną ilustratorkę, która jednocześnie jest  autorką i współautorką książek dla dzieci. To Emilia Dziubak ilustrująca książki naszych rodzimych oraz zagranicznych autorów. Jej niezwykłe ilustracje zwracają uwagę oraz przyciągają wzrok 20 września nasza ulubiona ilustratorka obchodzi swoje kolejne urodziny!

A teraz czas na spotkanie z Królem horroru,  wielokrotnym zdobywcą Nagród Brama Stokera i British Fantasy Award, odznaczonym prestiżowym Medalem za Wybitny Wkład w Literaturę Amerykańską. Czy wiecie o kim mowa? To Stephen King, który 21 września celebruje 75 urodziny. W ofercie naszej biblioteki znajdziecie  ponad 50 tytułów tego autora!

Zajrzyj na piątkę i wszystko  !