Zapraszamy do Wypożyczalni Literatury dla Dzieci
2012-01-10 10:47:00

Zapraszamy do Wypożyczalni Literatury dla Dzieci po remoncie. Nowe oblicze, ciekawa i niesamowita stylistyka! Przyjdź i przekonaj się sam!

Wypożyczalnia Literatury dla Dzieci w Bibliotece Głównej przy ul. Wielkopolskiej 1a zyskała po remoncie nowoczesne oblicze wzbogacone ciekawą stylistyką atrakcyjną dla młodych czytelników. Dział wyposażono w nowe regały oraz w meble, m.in. specjalnie zaprojektowany zestaw stolików. Najmłodsi czytelnicy mają do dyspozycji przesuwne niskie regały, siedziska oraz skrzynie na książki, co umożliwia im samodzielny wybór lektury.
Dzięki nowej aranżacji wzbogaconej o nowoczesny sprzęt multimedialny wzrosła funkcjonalność działu oraz możliwość wykorzystania jego powierzchni do organizacji imprez dla dzieci.
Zapraszamy!