W listopadzie Filia nr 16 poleca
2022-11-03 12:18:00

ul. Marusarzówny 29
tel. 32 473 34 43

Na jesienne dni polecamy książki Agaty Przybyłek, która pisze romantyczne powieści obyczajowe i komediowe.

Seria Dłuższa Przerwa:  „Będą z tego kłopoty”, „Kto jak nie ja!”, „Po co mi to było?”

Historia trzech przyjaciółek pracujących w jednej szkole Joanny, Eli i Magdy. Joanna Szulecka – dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 1 w Bielinkach, Ela – nauczycielka zerówki oraz polonistka Magda. W pierwszej części: Jakby Asia miała mało obowiązków na głowie! Ktoś „uprzejmie doniósł” pani burmistrz na nią i na szanowne grono pedagogiczne, nastoletnia córka przyprowadza do domu pierwszego chłopaka, a ciotka postanawia rozpocząć przygotowania do końca świata.
Przyjaciółki zawsze wspierają ukochaną dyrektorkę, ale ich życie też nie jest usłane różami…
Ela zawsze marzyła o własnej firmie, ale wszyscy w rodzinie przepowiadają jej katastrofę. Czy uda jej się spełnić marzenie i odnieść sukces?
Magda z tęsknoty za byłym mężem wypłakuje oczy. Gdy tylko nadarza się okazja, prosi go o przysługę. Może istnieje cień szansy, by odzyskać utraconą miłość? Jeżeli chcecie poznać jak potoczyły się losy kobiet koniecznie przeczytajcie wszystkie części cyklu.