SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM W BIBLIOTECE
2022-11-17 13:25:00

tel. 32 471 76 97 wew. 38

Spotkanie ze Świętym Mikołajem to jedno z najbardziej oczekiwanych przez dzieci spotkań w ciągu roku.
6 grudnia od godz. 14:00 Święty Mikołaj będzie czekał w Bibliotece Głównej na wszystkie duże i małe dzieci. Będzie to okazja aby poznać go osobiście i zrobić sobie z nim zdjęcie.
A już o godz. 17:00 zobaczyć wyjątkowy spektakl teatralny „Jak Adaś uratował święta?”. Jego akcja dzieje się w dalekiej przyszłości, w której wszyscy żyją w ciągłym pośpiechu i zapominają o świętach. Główny bohater Adaś to mały samotny chłopiec, który nie ma zabawek, a jego jedyną rozrywką jest telefon. Wszystko zmienia się kiedy główny bohater otrzymuje w prezencie pluszowego misia. Nowy towarzysz zabaw wprowadza w życie chłopca wiele radości. Pewnego razu Adaś z Misiem odnajdują tajemniczy list. Kto jest jego adresatem? Co się wydarzy? Czy ludzie przypomną sobie o świętach? Czy w domu Adasia odbędą się święta po raz pierwszy od wielu lat? Na te wszystkie pytania odpowiedzi znajdziecie oglądając spektakl.

Serdecznie zapraszamy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.