II miejsce w Konkursie „Czytam sobie 10 lat!”
2023-03-28 09:53:00

Filie

Takie wiadomości bardzo lubimy laughing

Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju zajęła II miejsce w konkursie na realizację programu „Czytam sobie 10 lat”.

Projekt realizowany był w Bibliotece Głównej – Wypożyczalni Literatury dla Dzieci oraz w wybranych filiach zlokalizowanych na terenie miasta w których udział wzięło 355 uczestników. Ważnym elementem warsztatów było głośne czytanie, przez bibliotekarzy bądź uczestników, książek stanowiących inspiracje do warsztatów. Było to wprowadzenie do dalszych aktywności i animacji, do których, inspirowała i zachęcała zaprezentowana książka. Za pomocą różnorodnych ćwiczeń i zabaw uczestnicy kształtowali umiejętność efektywnego czytania ze zrozumieniem.

Projekt zachęcił dzieci do czytania i sięgnięcia po książki z serii „CZYTAM SOBIE”. Udział w warsztatach sprawił uczestnikom wiele radości i satysfakcji.

Z niecierpliwością czekamy na przesyłkę z nagrodami, która wzbogaci nasz księgozbiór.