Nowe czasopismo w Dziale Muzycznym!
2012-04-10 09:15:00

Dla miłośników bluesa - Kwartalnik Twój Blues! Już w Dziale Muzycznym!

Kwartalnik Twój Blues - jedyny ogólnopolski magazyn poświęcony w całości muzyce bluesowej, uznawany za wpływowe i opiniotwórcze źródło informacji o bluesie. Pierwszy numer pisma ukazał się w czerwcu 2000 roku.

W każdym wydaniu Kwartalnika Twój Blues można znaleźć teksty biograficzne o artystach uznanych, znanych mniej albo wcale, a także o tych, których koncerty w najbliższym czasie będą miały miejsce w Polsce. Publikowane są też wywiady z wykonawcami polskimi, jak i ze świata.

W dziale relacji koncertowych i festiwalowych dziennikarze Twojego Bluesa dzielą się wrażeniami z najważniejszych imprez bluesowych w Polsce, Europie i USA.
Dział recenzji płyt cd, dvd oraz książek obejmuje średnio 60 pozycji (nowych i klasycznych) z całego świata.
Trzon redakcji kierowanej przez Andrzeja Matysika stanowią najlepsi polscy dziennikarze muzyczni, a współpracownikami czasopisma są też amerykańscy, kanadyjscy oraz europejscy fotograficy oraz publicyści bluesowi.
Wydawca: Delta Agencja Koncertowo-Wydawnicza

Zapraszamy do lektury.

(informacje o kwartalniku pochodzą ze strony czasopisma: www.twojblues.com)