Nowa Filia Biblioteki
2012-04-13 09:21:00

Już w poniedziałek 16 kwietnia 2012r. Biblioteka otwiera nową Filię nr 8 Szpital w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Miejska Biblioteka Publiczna rozszerzyła swoją ofertę, otwierając kolejną Filię nr 8 Szpital w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.
W zbiorach nowo otwartej biblioteki znajdują się głównie książki z literatury pięknej oraz poradniki. W bibliotece szpitalnej będzie można skorzystać również z czasopism oraz książek mówionych na płytach CD. Oferta biblioteki będzie stale rozszerzana o nowości książkowe.
Oprócz standardowego udostępniania zbiorów, książki będą dostarczane bezpośrednio do łóżek pacjentów.
Do dyspozycji czytelników będzie także stanowisko komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu.
Oferta Filii nr 8 Szpital kierowana jest nie tylko do pacjentów, ale także do personelu szpitalnego.

Zapraszamy!