Spotkanie z Henrykiem Czichem
2012-05-02 09:33:00

ul.Wielkopolska 1a
10.05.2012r., godz.18:00

Za nami kolejne spotkanie zorganizowane przez Bibliotekę w ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Spotkanie poświęcone legendarnej grupie muzycznej Universe poprowadził w bardzo niekonwencjonalny sposób Henryk Czich – kompozytor, autor tekstów, klawiszowiec i wokalista zespołu. Między publicznością a prowadzącym wytworzyła się żywa relacja przeplatana ciekawymi historiami z życia zespołu, muzyką i zdjęciami obrazującymi dorobek grupy oraz mini recitalem artysty. Oprócz znanych przebojów napisanych wspólnie z Mirkiem Bregułą pojawiły się najnowsze piosenki oraz utwory nigdy nie zagrane oficjalnie.
Spotkanie było takaże okazją do zaprezentowania uczestnikom książki "Tacy byliśmy... czyli Unieverse znany i nieznany" będącej zbiorem wspomnień Henryka Czicha. Fani zespołu mogli porozmawiać z gościem, zakupić płyty CD i książki z osobistą dedykacją muzyka.