Filia nr 9 we wrześniu poleca

ul. Wodeckiego 2
e-mail: filia9@biblioteka.jastrzebie.pl

Filia nr 9 we wrześniu poleca

Joanna Jax- kobieta niezwykła, jak niezwykłe tytułowe „Trzy kobiety” , które walczą o swoją godność,  prawa kobiet i prawo decydowania o sobie w świecie, w którym dominują mężczyźni. Czy w tym świecie odnajdą swoje miejsce, szczęście i spokój?
Zapraszamy do lektury.

Wszystkie jej  książki  zachwycają czytelniczki. Jax jest mistrzynią powieści z historią w tle, bo kto nie zna jej książek: „Zemsta i przebaczenie”, „Zanim nadejdzie jutro”, „Prawda zapisana w popiołach”, „Duchy minionych lat”. Ostatnio ukazała się książka „Epilog” , w której losy bohaterów  wymienionych  książek wyjaśniają się .

Pisarka nie daje o sobie zapomnieć, nie zwalnia,  pisze kolejne powieści, które gorąco polecamy.

„Saga wołyńska” : 1. „Głód, 2. Wojna, 3. Exodus” i kontynuacja – „Na obcej ziemi”: 1. „Nowe życie”, 2. „Czas pokuty”. Ta ostatnia ukazała się w lipcu a kolejna już w październiku.

POLECAMY i ZAPRASZAMY .