Filia nr 10 w grudniu poleca
2023-12-15 14:31:00

ul. Reja 6
e-mail: filia10@biblioteka.jastrzebie.pl

„Wypożyczalnia Świętych Mikołajów” Agaty Przybyłek to pozycja, która jest przepełniona ciepłem i magią świąt. Autorka przedstawia losy różnych bohaterów, ich problemy, rozterki, uczucia. Główni bohaterowie przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Dla Magdy będą to pierwsze święta po rozwodzie. Będzie je spędzała z synem Kajtkiem. Grzegorz, który jest pracoholikiem i nigdy nie założył rodziny, czuje się za Magdę odpowiedzialny.
Czy w życiu tej dwójki niespodziewanie coś zaiskrzy?

Amanda i Tomek przygotowują się do ślubu a nadchodząca Gwiazdka będzie pierwszą, którą spędzą jako małżeństwo.

Justyna znów na święta pojedzie do rodziców i usłyszy, że czas, aby znalazła sobie męża.

Co łączy tych wszystkich bohaterów? Każdy z nich przygotowuje się do Świąt, które będą zupełnie inne
od dotychczasowych.

Kontynuacją książki jest „Festiwal lodowych serc” Agaty Przybyłek.

Zapraszamy do lektury!