Wernisaż wystawy DUSZĄ RYSOWANE w Galerii

Galeria Da Vinci
ul. Witczaka 3a
tel. 32 476 13 61

W piątek 12 stycznia w Galerii "Da Vinci" odbył się wernisaż wystawy Doroty Bańkowskiej.
Wystawa "Duszą rysowane”
- jak mówi sama artystka: "Jest moim debiutem który pokazuje drogę artystycznego rozwoju i stanowić będzie w głównej mierze zbiór portretów znanych osobistości. Tworząc, wybieram do rysowania te wizerunki, które rezonują z moim aktualnym stanem emocjonalnym, odzwierciedlając to, co w mojej duszy gra. Myślę, że właśnie przez ten fakt portret staje się nie tylko odwzorowaniem fizycznym, ale też lustrem odbijającym wewnętrzne światy. Jest jak rodzaj dialogu z sobą – z przemyśleniami, uczuciami i doświadczeniami. Dzięki temu, że każdy z osobna jest nasycony emocjami, może rezonować z odbiorcami na różnych poziomach, pozwalając im na chwilę się "zatrzymać", każdy z nich opowiada własną unikalną historię.”

ZOBACZ GALERIĘ