Biblioteka wyróżniona
2012-10-10 10:19:00

W ramach ogólnopolskiej kampanii "Biblioteka - miejsce bezpiecznego internetu" Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju zorganizowała cykl szkoleń dla czytelników, za które została wyróżniona i nagrodzona.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju została wyróżniona w konkursie "Biblioteka-miejsce bezpiecznego internetu". Za swoją relację biblioteka otrzyma czytnik e-booków Onyx Boox x61s ufundowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, natomiast uczestnik kursu – Bartek Kołeczko, którego relacja została zamieszczona w zgłoszeniu konkursowym otrzyma urządzenie mp4 ufundowane także przez FRSI.
Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 11 października, o godz. 11:30, w Warszawie w kinie "Wisła" podczas inauguracji III ogólnopolskiego kongresu bibliotek.