Turniej Muzyczny "FAN" XVII EDYCJA
2012-10-22 10:35:00

Wczoraj 25.10.2012r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się XVII edycja Turnieju Muzycznego "FAN" zrealizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju w partnerstwie z Biblioteką w ramach projektu „Edukacja przez muzykę czyli PAŹDZIERNIKOWE JAM SESSION”*. Uczestnicy turnieju musieli się w pierwszym etapie zmierzyć z testem, który dotyczył ogólnej wiedzy muzycznej. Natomiast drugi etap, do którego kwalifikowało się tylko trzech zawodników dotyczył znajomości dyskografii, literatury muzycznej oraz znajomości utworów. Rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczy końcowy wynik turnieju. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz gratulujemy Zwycięzcy, zapraszając jednocześnie na następną edycję FANA za rok.

I Miejsce - Michał Stencel

II Miejsce - Przemysław Tylec

III Miejsce - Jarosław Pawłowski

Zobacz galerię zdjęć

*Projekt „Edukacja przez muzykę czyli PAŹDZIERNIKOWE JAM SESSION” realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju w partnerstwie z Biblioteką, dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.