Franklin i książka z biblioteki
2024-05-29 11:03:00

ul. Opolska 1b
e-mail: filia1@biblioteka.jastrzebie.pl

W maju Filia nr 1 gościła przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju.

Zajęcia rozpoczęły się od przedstawienia historii o Franklinie za pomocą teatrzyku Kamishibai.
Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły przygody sympatycznego żółwia Franklina, który uczył
się odpowiedzialności i szacunku do książek. Po teatrzyku odbyła się krótka rozmowa z dziećmi
na temat tego, co najbardziej podobało im się w historii o Franklinie. Rozmawialiśmy też o tym,
dlaczego ważne jest dbanie o książki i jak należy się z nimi obchodzić.

Podczas zajęć przedszkolaki miały okazję wykazać się kreatywnością podczas tworzenia kolorowych latawców. Udekorowane latawce można podziwiać w naszej Filii, gdyż pięknie ozdobiły biblioteczne drzewko.

Zajęcia były bardzo udane i cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne spotkania w bibliotece!

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ