E-booki w Bibliotece
2013-01-07 12:18:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju od 25 stycznia 2013r. do 27 lutego 2013r. uzyskała testowy dostęp do elektronicznych wersji publikacji z bazy ibuk.pl.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju od 25 stycznia 2013r. udostępniała czytelnikom elektroniczne wersje publikacji z bazy ibuk.plzawierającej ponad 4 500 książek. Test czytelni on-line ibuk.pl trwał do 27 lutego 2013r.

Z ebooków można było korzystać na miejscu w Bibliotece Głównej oraz we wszystkich filiach, a także otrzymać hasło do zdalnego logowania  i otworzyć ebooka na swoim własnym, domowym komputerze.

Serwis ibuk.pl to pierwsza i największa czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim. W elektronicznej czytelni, opartej na bazie ibuk.pl., znajdą się publikacje naukowe z zakresu humanistyki, nauk społecznych, ekonomicznych, matematyczno-przyrodniczych, prawnych, medycyny i informatyki. Do dyspozycji czytelników będą także leksykony, słowniki oraz publikacje w języku angielskim i niemieckim.

Zapraszamy do testowania.