Filia nr 4 w październiku poleca
2024-10-03 11:20:00

ul. Turystyczna 12
e-mail: filia4@biblioteka.jastrzebie.pl

KSIĄŻKĘ ANNY SAKOWICZ „MOJA MATKA PESTKA”

Pisarka, którą czytelnicy pokochali za piękne, pełne wzruszeń powieści historyczne, psychologiczne i obyczajowe.

Dzisiaj polecamy książkę „Moja matka pestka”
Jest to historia młodej kobiety, której poukładane życie wywraca się do góry nogami, gdy niespodziewanie dowiaduje się, że będzie musiała zaopiekować się cierpiącą na Alzheimera matką.

Książka porusza problem starości, w tym najbardziej dokuczliwe zjawiska, jakimi są utrata sprawności fizycznej, jak i psychicznej. Oba te stany, dotykają większość ludzi w różnym stopniu, ale najboleśniej osoby, które zachorowały na Alzheimera.

Ta książka, to nie tylko powieść o poświęceniu i opiece nad starszą osobą, ale również o odchodzeniu. Trudna, pełna emocji, przepełniona poczuciem bezradności, bólem i cierpieniem, ale jednocześnie dająca nadzieję
na zgodę i pogodzenie z życiem takim, jakim ono jest.

KONIECZNIE TRZEBA PRZECZYTAĆ!