ZILUSTROWANE HISTORIE - warsztaty ilustratorskie z Marcinem Bruchnalskim
2024-10-22 10:40:00

Warsztat Terapii Zajęciowej
17.10.2024 r.

W miniony czwartek wraz z naszym gościem, ilustratorem Marcinem Bruchnalskim, udaliśmy się do Warsztatu Terapii Zajęciowej, gdzie poprowadził warsztaty ilustratorskie pod nazwą „Zilustrowane historie”. Marcin Bruchnalski zajmuje się ilustrowaniem i projektowaniem książek dla dzieci, a także współpracuje z czasopismami "Świerszczyk", "Bajki-Grajki" oraz codziennymi gazetami. Podczas warsztatów opowiedział o pracy ilustratora, źródłach inspiracji oraz metodach i technikach tworzenia prac artystycznych. Uczestnicy mieli okazję stworzyć własne ilustracje do fragmentów ulubionych historii literackich.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury