Spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim

Filia nr 2 "Masnówka"
ul. Witczaka 3a
16.04.2013r.

Dnia 16.04.2013r. w Filii nr 2 odbyło się spotkanie autorskie z Markiem Krajewskim autorem cieszących się dużym zainteresowaniem powieści kryminalnych. Spotkanie było prawdziwą gratką dla miłośników literatury, autor "Liczb Charona" snuł ciekawą opowieść o swojej twórczości oraz warsztacie pisarskim. Pisarz opowiedział o popularnym dziś zamiłowaniu do makabry, o tym jak zaczęła się jego przygoda z pisaniem kryminałów, wyjaśnił skąd jego zamiłowanie do Wrocławia i Lwowa. Marek Krajewski opowiedział również o swoich planach dotyczących kolejnych książek a także o zamiarach zekranizowania serii powieści o Eberhardzie Mocku. Pisarz chętnie i wyczerpująco odpowiadał również na pytania zadawane przez miłośników jego twórczości.

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania

Projekt „Jastrzębski Przystanek Literacki” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego