Histwalking - wędrówka śladami historii Jastrzębia-Zdroju
2013-06-05 09:50:00

14.06.2013r., godz. 17:00

"Histwalking" to tytuł jednego z ostatnich wydarzeń odbywających się w ramach projektu "Jastrzębie-Zdrój - moje miasto, moja historia" dofinansowanego przez Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu Patriotyzm Jutra. ta wyjątkowa wędrówka śladami historii Jastrzębia-Zdroju przyciągnęła spore grono miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. Trasa "Histwalkingu" prowadziła przez Kondziołowiec, Bożą Górę do Parku Zdrojowego. Spacer zakończył się w „Masnówce” konkursem wiedzy na temat miasta oraz poczęstunkiem.

Zobacz galerię zdjęć.

Projekt dofinansowany przez Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu Patriotyzm Jutra