"Architektura Jastrzębia-Zdroju” – spotkanie z dr hab. Irmą Koziną w Kawiarence „Pod Sową”
2013-06-13 10:01:00

20.06.2013r., godz. 18:00

Czerwcowe spotkanie w ramach Kawiarenki "Pod Sową" zatytułowane było „Architektura Jastrzębia-Zdroju”. Dr hab. Irma Kozina w bardzo ciekawy i przystępny sposób opowiadała o ciekawostkach architektonicznych naszego miasta. Nie zabrakło wspólnej dyskusji i wspomnień na temat Jastrzębia-Zdroju. Na kolejne spotkanie zapraszamy już we wrześniu!

Dr hab. Irma Kozina ukończyła studia w Instytucie Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 1988 r. pracuje w Zakładzie Historii Sztuki Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalizuje się w badaniach nad sztuką nowoczesną i współczesną, zajmuje się też metodami interpretacji dzieł sztuki oraz historią urbanistyki.