"Zdrowie 50+"
2013-10-08 11:24:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju rozpoczyna realizację nowego projektu „Zdrowie 50+”, którego głównym celem jest edukacja prozdrowotna.  Wieloletnia tradycja Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego "Ustroń" S.A., które zaprosiliśmy do współpracy nawiązuje do dawnej działalności uzdrowiskowej Jastrzębia-Zdroju .

W ramach projektu raz w miesiącu odbywać się będą spotkania na temat zdrowia połączone
z panelem dyskusyjnym i poczęstunkiem. W czasie spotkań omawiane będą takie tematy jak – krioterapia, zabiegi borowinowe, arteterapia, hydroterapia, balneo-  i peloidoterapia, kinezyterapia. Spotkania w ramach projektu są bezpłatne i stanowią przyjemną formę spędzania wolnego czasu.

14.11 o godz. 17:30 zapraszamy na spotkanie „Ustrońska borowina – zabiegi borowinowe", które odbędzie się w Bibliotece Głównej – ul. Wielkopolska 1a.