OFFO 2013 - wystawa fotografii otworkowej

Biblioteka Główna Galeria, ul. Wielkopolska 1a
Filia nr 2 "Masnówka", ul. Witczaka 3a
listopad 2013

Przez cały listopad w Galerii "Pod Sową" i Galerii "Da Vinci" zaprezentowane zostaną wystawy fotografii otworkowej w ramach OFFO 2013.
OFFO 2013 to piąta edycja cyklicznej imprezy gromadzącej twórców posługujących się fotografią otworkową. Jej celem jest ukazanie możliwości, jakie daje ta technika i przybliżenie jej możliwie najszerszej publiczności. W piątej edycji festiwalu biorą udział artyści z: Argentyny, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Chin, Ukrainy, Rosji, Austrii, Niemiec, Bułgarii, Szwajcarii i z Polski.

W Bibliotece Głównej – ul. Wielkopolska 1a prezentowana będzie jubileuszowa wystawa V edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii
Otworkowej. Podczas wystawy zobaczyć można prace prezentowane podczas poprzednich edycji OFFO.

Filia nr 2 "Masnówka" – ul. Witczaka 3a zaprezentuje cykl fotografii otworkowej Mirosława Radomskiego oraz grupy
fotograficznej „Boole Głowy Team”.

Wystawa fotografii „Astenia” przygotowana została przez grupę fotograficzną „Boole Głowy Team”, którą tworzą: Grzegorz Sidorowicz, Grzegorz Matoryn oraz Sławomir Głowacki.
Autorem wystaw „boat” oraz „WindyConquistadors” jest Mirosław Radomski z zawodu inżynier elektryk, Artysta Fotografik Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, współtwórca i członek Fotoklubu „Galeria MCK” w Ostrowcu Świętokrzyskim, autor albumu „Kamienne oblicza” poświęconemu kamieniarce kunowskiej.

Zapraszamy!