"Dziennik Mai" spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
2014-02-21 12:59:00

18.03.2014r.

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się 18.03.2014r. Tym razem rozmowa toczyła się wokół książkiIsabel Allende "Dziennik Mai". Powieść ta w niezwykły sposób łączy wątki psychologiczne, społeczne, kulturowe, polityczne a także kryminalne. Dziennik Mai wywołał burzliwą dyskusję na temat błędów młodości, zagrożeń czyhających na młodych ludzi i ich problemach.

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywają się raz w miesiącu i stanowią doskonałą okazję do spędzenia wolnego czasu w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach. Punktem wyjścia do rozmów jest literatura, jednak jak pokazuje doświadczenie poruszane są także inne zagadnienia z zakresu filmu, muzyki, życia codziennego. Ważne jest to, że uczestnicy nie muszą prowadzić poważnych, naukowych  dyskusji, ani znać się na literaturze. Na spotkania zapraszamy wszystkich, bez względu na to, czy sięgnęli po omawianą książkę.