„Wojna w Afganistanie: mity i fakty” – spotkanie z Marcinem Ogdowskim
2014-03-26 13:11:00

24.04.2014r.

Gościem kwietniowej "Kawiarenki Pod Sową" był autor bloga "zAfganistanu.pl" Marcin Ogdowski. Podczas spotkania autor w niezwykle interesujący sposób opowiedział o codzienności w Afganistanie, o polskim wojsku, o swojej najnowszej powieści (Nie)potrzebni, o tym jak wygląda wojna w tym rejonie widziana oczami dziennikarza i żołnierzy. Dziennikarz nazywany jest pierwszym w Polsce „blogerem wojennym”.  Jest autorem książki „zAfganistanu.pl. Alfabet polskiej misji” (2011r.). Spotkanie poprowadził dziennikarz Radia 90 - Arkadiusz Żabka.

Więcej informacji na temat autora można znaleźć na stronie internetowej http://zafganistanu.pl/
Zobacz galerię zdjęć

Projekt "Jastrzębskie podróże z literaturą" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.