Spotkanie autorskie z Tomaszem Michniewiczem w Kawiarence "Pod Sową"
2014-04-23 13:14:00

13.05.2014r.

Podczas tegorocznych Dni Otwartych Biblioteki wszyscy wielbiciele literatury i dalekich podróży mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu z Tomaszem Michniewiczem, znanym dziennikarzem i backpackerem. Podróżnik kojarzony jest z anten radiowej Jedynki i Trójki i z telewizji TTV. Jest też autorem książek: „Samsara. Na drogach, których nie ma”, „Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów”. Podczas spotkania gość biblioteki opowiadał o swoich doświadczeniach z wypraw, pisaniu oraz najnowszej książce zatytułowanej "Swoją drogą". Spotkanie odbyło się w Kawiarence "Pod Sową" w ramach projektu "Jastrzębskie podróże z literaturą".

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania

Więcej informacji o autorze na stronie http://www.tomekmichniewicz.pl

Projekt "Jastrzębskie podróże z literaturą" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.