„A może jesteśmy jedynie czyimś wspomnieniem?” – spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
2014-05-23 13:40:00

24.06.2014r.

Ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki skupiło amatorów interesujących rozmów oraz wszystkich, którzy cenią dobrą literaturę. Tym razem do ciekawych rozmów zainspirowała nas "Lala" Jacka Dehnela. "Lala" to po trochu saga rodzinna, opowieść biograficzna i powieść o przemijaniu i starości. Bohaterką powieści - tytułową Lalą - jest babka autora, która snuje opowieść o sobie, swojej rodzinie i bliskich. Opowieść snuje również wnuk Lali, jest to jednak trudna historia, bowiem autor ukazuje nam pogarszający się stan zdrowia babki i trud związany z pielęgnacją  niedołężnej kobiety. Książka autora "Balzakiany" to wielowątkowa historia o minionych ludziach i ich losach, o przemijaniu i śmierci.

Na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki zapraszamy we wrześniu.