Spotkanie z kulturą Indian w Parku Zdrojowym

Park Zdrojowy

ul. Witczaka
29.08.2014r.

Projekt „Wakacje na Dzikim Zachodzie – warsztaty edukacji kulturalnej” realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju zakończył się plenerową imprezą pod hasłem Spotkanie z kulturą Indian w Parku Zdrojowym. Impreza ta stanowiła podsumowanie warsztatów odbywających się przez całe wakacje. Dzieci i młodzież mogły uczestniczyły w licznych zabawach i atrakcjach takich jak: zwiedzanie indiańskiego namiotu tipi z wyposażeniem, prezentacja pieśni i tańców indiańskich przy akompaniamencie tradycyjnej muzyki indiańskiej, pokazy i konkursy sportów i zabaw sprawnościowych, walka na równoważni, połów indiańskich ryb i konkurs strzelania z łuku.

Zobacz galerię zdjęć

Projekt: „Wakacje na Dzikim Zachodzie – warsztaty edukacji kulturalnej” realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju w partnerstwie z Miejską Biblioteką Publiczną, dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój